Важливість теоретичних знань при прохожденні співбесіди у ІТ

 

Інформаційних технологій галузь вже ні для кого не секрет, що розвивається дуже активно у всьому світі, а за теперішніх часів, буквально за рік часу, весь світ намагається перейти у більш комфортний, інформаційний простір. За останній час попит, так само як і ресурси дають можливість набути нової професії, будь це дизайнер, розробник, маркетолог тощо. Та чи дійсно кожен, може отримати можливість працювати у даній сфері? Моя особиста думка, НІ. Тепер розглянемо чому. 

 

По перше практично усі компанії, яким дійсно потрібна людина на постійне місце роботи, намагаються “розписати” власну вакансію настільки детально, що забувають, хто конкретно їм потрібен і змішують вимоги до різних вакансій в одну.

По друге, не скажу більшість але багато випадків, коли людина, що оголошує набір та власне й розміщує вакансії не поінформована / недостатньо інформована / технічно не підкована під більшість вакансій і в результаті, вона шукає ту людину, яку сама не розуміє навіщо і для чого.

По третє, формальності в 9 з 10 компаній. Це або технічна співбесіда або тестове завдання. Буває ще третій варіант, і те і інше. Звісно, деякі (ДЕЯКІ все таки) пропонують оплату за тестове або за успішне тестове але тут ховається одне велике АЛЕ… Справа в тому, що на мою власну думку це страшні дурниці, які нікому ніколи не потрібні, людина може заготовити шпаргалку, вивчити на пам’ять (що буде все рівно тимчасово), знайти рішення тестового в інтернеті і так далі. Що це дасть? Відібрати спритних, хитрих? Може все таки потрібно шукати організованих, відповідальних і тих, хто свою справу цінує? Хто не на теорії, а на практиці може показати, що він вміє, знає і може. Це не тестове, це співбесіда в онлайн режимі з міні задачами, які тримають в собі ті самі вимоги у вакансії. 20 хвилин розмов або текстових повідомлень і ВУАЛЯ, ви вже розумієте технічний рівень кандидата. Все таки це моя думка, та я думаю, що багато знайдеться тих хто міг би доповнити список або підтримати мій варіант.

На останок, все таки горить надія, що зовсім скоро до таких професій знайдеться більш відповідальний підхід та оцінка, на основі дійсних знань тут і зараз, а не визубрених до оголених кінчиків нервів слів. Коли я почав формувати свій бізнес, перше, що я зробив по відношенню до пошуку працівників, це дійсний і адекватний опис вакансії та виявлення необхідних для цієї вакансії вимог наявних у кандидата методом практичної співбесіди.