Важливість теоретичних знань при прохожденні співбесіди у ІТ

  • Головна
  • arrow right
  • Важливість теоретичних знань при прохожденні співбесіди у ІТ

Важливість теоретичних знань при прохожденні співбесіди у ІТ

Інформаційних технологій галузь вже ні для кого не секрет, що розвивається дуже активно у всьому світі, а за теперішніх часів, буквально за рік часу, весь світ намагається перейти в більш комфортний, інформаційний простір. За останній час попит, так само як і ресурси дають можливість придбати нову професію, будь це дизайнер, розробник, менеджер і т. Але дійсно кожен може отримати можливість працювати в даній сфері? Моя особиста думка, НІ. Тепер розглянемо чому. 
 
По-перше практично всі компанії, яким дійсно потрібна людина на постійне місце роботи, намагаються "розписати" власну вакансію настільки детально, що забувають, хто конкретно їм потрібен і змішують вимоги до різних вакансій в одну . 
по-друге, не скажу більшість але багато випадків, коли людина, оголошує набір і власне і розміщує вакансії не обізнана / недостатньо поінформована / технічно підкований під більшість вакансій і в результаті, вона шукає ту людину, яку сама не розуміє навіщо і для чого. 
третє, формальності в 9 з 10 компаній. Це або технічна співбесіду або тестове завдання. Буває ще третій варіант, і те й інше. Звичайно, деякі (ДЕЯКІ все ж) пропонують оплату за тестове або успішне тестове але тут ховається одне велике АЛЕ ... Справа в тому, що на мою власну думку це страшні дурниці, які нікому ніколи не потрібні, людина може заготовити шпаргалку, вивчити на пам'ять п'ять (що буде все одно тимчасово), знайти рішення тестового в інтернеті і так далі.Що це дасть? Відібрати спритних, хитрих? Може все таки потрібно шукати організованих, відповідальних і тих, хто свою справу цінує? Хто не в теорії, а на практиці може показати, що він вміє, знає і може. Це не тестове, це співбесіду в онлайн режимі з міні завданнями, які тримають в собі ті ж вимоги в вакансії. 20 хвилин розмов або текстових повідомлень і вуаля, ви вже розумієте технічний рівень кандидата. Все таки це моя думка, і я думаю, що знайдеться багато тих, хто міг би доповнити список або підтримати мій варіант. 
На закінчення, все ж горить надія, що зовсім скоро до таких професій знайдеться більш відповідальний підхід і оцінка, на основі дійсних знань тут і зараз, а не визубрених до оголених кінчиків нервів слів. Коли я почав формувати свій бізнес, перше, що я зробив по відношенню до пошуку працівників, це справжній і адекватний опис вакансії і виявлення необхідних для цієї вакансії вимог наявних у кандидата методом практичної співбесіди.