Кіберплатформа

Цікавитесь розвитком ігрової індустрії? Кіберплатформа - це можливість реалізації власних інтересів та залучення однодумців до цієї масштабної ідеї. Кіберплатформа може містити в собі безліч можливостей, після яких ви отримаєте бажане та дохід. Загалом, ця платформа містить в собі основні модулі як онлайн трансляція популярних міжнародних ігрових турнірів, організація власних турнірів з внесками та призовим фондом, цікаві останні новини в ігровій індустрії, оновлення устаткування для геймерів, акції та безкоштовні роздачі на популярних ігрових сервісах по продажі ігр. Також може включати в себе інтеграцію з популярними сервісами як наприклад Steam, Ubisoft, EpicGames. Не виключена можливість організувати власний сервіс по продажі ігр, доповнень, розробці доповнень, а також організація можливостей та площадок для інших розробників. Усе це, та ще більше може включати в себе кіберплатформа, тому якщо ви мрієте створити щось подібне, ви прийшли по адресу.

 

Наша компанія DELTAWEB допоможе вам в цьому, ми займаємось розробкою кіберплатформ будь-яких типів, з гарантією отримати унікальний дизайн та допомогу в підтримці та адмініструванні. Для детальної інформації звертайтесь по контактній формі нижче або через дані для звязку в шапці сайту.

Замовити розробку кіберплатформи можна за телефоном +380931324753 або заповнити форму в низу сторінки.

Технології для використання

Backend framework:
Laravel , Symfony , Lumen
Frontend framework:
React

Процесс реалізації послуги

 • 01
  Формуємо ідею
 • 02
  Плануємо бюджет
 • 03
  Прототип та дизайн
 • 04
  Верстка та програмування
 • 05
  Тестуємо та заливаємо на сервер
З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

Заповнити форму замовлення послуги в компанії DELTAWEB

Усі поля обовязкові до заповнення (ставимо ' - ' якщо немає потреби)

Персональна інформація
Інформація про компанію
Основна інформація про продукт
Основна інформація про проект
Дизайн та функціональна частина
Додаткова інформація