Кіберплатформа

Кіберплатформа

Цікавитесь розвитком ігрової індустрії? Кіберплатформа - це можливість реалізації власних інтересів та залучення однодумців до цієї масштабної ідеї. Кіберплатформа може містити в собі безліч можливостей, після яких ви отримаєте бажане та дохід. Загалом, ця платформа містить в собі основні модулі як онлайн трансляція популярних міжнародних ігрових турнірів, організація власних турнірів з внесками та призовим фондом, цікаві останні новини в ігровій індустрії, оновлення устаткування для геймерів, акції та безкоштовні роздачі на популярних ігрових сервісах по продажі ігр. Також може включати в себе інтеграцію з популярними сервісами як наприклад Steam, Ubisoft, EpicGames. Не виключена можливість організувати власний сервіс по продажі ігр, доповнень, розробці доповнень, а також організація можливостей та площадок для інших розробників. Усе це, та ще більше може включати в себе кіберплатформа, тому якщо ви мрієте створити щось подібне, ви прийшли по адресу. Наша компанія DELTAWEB допоможе вам в цьому, ми займаємось розробкою кіберплатформ будь-яких типів, з гарантією отримати унікальний дизайн та допомогу в підтримці та адмініструванні. Для детальної інформації звертайтесь по контактній формі нижче або через дані для звязку в шапці сайту.

Технології для використання

Backend framework:

Laravel, Symfony

Frontend framework:

Alpinejs + TailwindCSS, Reactjs

База даних:

MySQL

Процес співпраці

Налагоджені процеси реалізації


01
Формуємо ідею

З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

02
Плануємо бюджет

До планування бюджету також відносимо усі юридичні моменти, які обговорюємо, розписуємо та укладаємо в договір про співпрацю.

03
Прототип та дизайн

З ідеї, починаємо реалізовувати це в видиму область, для візуального ефекту та продумуємо усі елементи, які необхідні на наступному етапі

04
Верстка та програмування

Тепер основа, втілюємо візуальну частину в реальність, враховуючи побудову прототипу, формуємо скелет функціоналу та починаємо "посадку" верстки.

05
Тестуємо та заливаємо на сервер

Тестуємо, виправляємо недоврахування, якщо такі є, готуємо проект до запуску та заливаемо на сервер

Форма замовлення

Замовити послугу онлайн