Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Маєте власну торгову марку або магазин? Чи ви просто любите продавати і вам здається, що без цього ви не можете знайти себе в житті, тоді дана послуга саме для вас. Інтернет магазин дає можливість продавати власні товари або товари ваших постачальників в мережі інтернет, що набуло та все ще набуває більшої популярності в суспільстві. Все організовано для зручності вашого клієнта, йому не потрібно йти та шукати магазин у свому місті або ж їхати в регіон щоб купити необхідне для себе адже тепер можна не виходячи з дому замовити та оплатити товар і отримати його з доставкою під власні двері. Інтеграція більшості платіжних систем, можливість ведення сайту на декількох мовах, вибір компанії по доставці товарів та інше. Ви можете легко керувати списком клієнтів, замовлень та власним каталогом із зручної адміністративної панелі керування, що є велиим плюсом та зручністю для вас. Обробка замовлень та ведення статистики по продажам, а також можливість експортувати та імпортувати товари в каталог буквально за декілька кліків мишкою. Інтернет магазини зручний спосіб в реалізації бізнесу.

Технології для використання

Backend framework:

Laravel, Symfony, Lumen

Frontend framework:

Alpinejs + TailwindCSS, Vuejs, Reactjs

База даних:

MySQL, PostgreSQL, MongoDB

Процес співпраці

Налагоджені процеси реалізації


01
Формуємо ідею

З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

02
Плануємо бюджет

До планування бюджету також відносимо усі юридичні моменти, які обговорюємо, розписуємо та укладаємо в договір про співпрацю.

03
Прототип та дизайн

З ідеї, починаємо реалізовувати це в видиму область, для візуального ефекту та продумуємо усі елементи, які необхідні на наступному етапі

04
Верстка та програмування

Тепер основа, втілюємо візуальну частину в реальність, враховуючи побудову прототипу, формуємо скелет функціоналу та починаємо "посадку" верстки.

05
Тестуємо та заливаємо на сервер

Тестуємо, виправляємо недоврахування, якщо такі є, готуємо проект до запуску та заливаемо на сервер

Форма замовлення

Замовити послугу онлайн