Повноцінний сайт готелю

Повноцінний сайт готелю

Ви власник готелю або ж мережі готелів? Незалежно від місця їх перебування, сайт це чудовий варіант описати усі достойні позиції вашого готелю, функції, послуги та їх ціни, дії персоналу та інші особливості розміщення.

Ви можете добавити купу різних фото та відео оглядів як самого готелю, так і номерів, зовнішні переваги, персонали, басейни, пляжі, екшени. Усе це зручно поміщається в дизайні сайту і є доступним в декілька кліків для ознайомення клієнтом. Система відгуків, взаємо пов'язана з пошуковими системами (можливості виводу не лише сторінок сайту але й послуг, відгуків, можливостей, відео тощо) приємний бонус в реалізації даної послуги, ви зможете максимально успішно конкурувати на ринку готельних послуг у списку найкращих готелів світу або країни. Усі можливості та ідеї реалізовуються максимально детально та доступно. Також надається можливість у реалізації бронювання та оплати онлайн, дальний перелік не лише самих номерів, а окремі фото, опис та перегави кожної кімнати.

 

Наша компанія DELTAWEB допоможе вам в цьому, ми займаємось повноцінною розробкою готельних сайтів, з гарантією унікального дизайну та допомоги у підтримці та адмініструванні. Для детальної інформації звертайтесь по контактній формі нижче або через дані для зв'язку в шапці сайту.

Технології для використання

Frontend framework:

Alpinejs + TailwindCSS

Backend framework:

Laravel

База даних:

MySQL

Процес співпраці

Налагоджені процеси реалізації


01
Формуємо ідею

З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

02
Плануємо бюджет

До планування бюджету також відносимо усі юридичні моменти, які обговорюємо, розписуємо та укладаємо в договір про співпрацю.

03
Прототип та дизайн

З ідеї, починаємо реалізовувати це в видиму область, для візуального ефекту та продумуємо усі елементи, які необхідні на наступному етапі

04
Верстка та програмування

Тепер основа, втілюємо візуальну частину в реальність, враховуючи побудову прототипу, формуємо скелет функціоналу та починаємо "посадку" верстки.

05
Тестуємо та заливаємо на сервер

Тестуємо, виправляємо недоврахування, якщо такі є, готуємо проект до запуску та заливаемо на сервер

Форма замовлення

Замовити послугу онлайн