Система управління навчанням [LMS System]

  • Головна
  • arrow right
  • Система управління навчанням [LMS System]

Система управління навчанням [LMS System]

Одна з затребуваних систем, особливо за останній рік, півтора і це не дивно, адже ця система побувана для онлайн навчання в школах, університетах та спеціальних курсах, останні особливо популярні. Дана система дає можливість керувати відеоуроками, системами доступів, оплатою та списков учнів. В загальному виді, учні відносяться до конкретних груп, які мають певний окремий доступ до того чи іншого уроку / курсу, ці доступи можуть бути на конкретний період, а можуть бути доступні на весь час. Зручна система для відриття власної академії із зручною системою керування навчання. Зараз є чимало готових систем та це лише для економії, а де економія, там є багато недоліків.

Технології для використання

Backend framework:

Laravel, Symfony, Lumen

Frontend framework:

Alpinejs + TailwindCSS, Vuejs, Reactjs

База даних:

MySQL, PostgreSQL, MongoDB

Процес співпраці

Налагоджені процеси реалізації


01
Формуємо ідею

З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

02
Плануємо бюджет

До планування бюджету також відносимо усі юридичні моменти, які обговорюємо, розписуємо та укладаємо в договір про співпрацю.

03
Прототип та дизайн

З ідеї, починаємо реалізовувати це в видиму область, для візуального ефекту та продумуємо усі елементи, які необхідні на наступному етапі

04
Верстка та програмування

Тепер основа, втілюємо візуальну частину в реальність, враховуючи побудову прототипу, формуємо скелет функціоналу та починаємо "посадку" верстки.

05
Тестуємо та заливаємо на сервер

Тестуємо, виправляємо недоврахування, якщо такі є, готуємо проект до запуску та заливаемо на сервер

Форма замовлення

Замовити послугу онлайн