Система управління навчанням [LMS System]

Одна з затребуваних систем, особливо за останній рік, півтора і це не дивно, адже ця система побудована для онлайн навчання в школах, університетах та спеціальних курсах, останні особливо популярні. Дана система дає можливість керувати відеоуроками, системами доступів, оплатою та списком учнів. В загальному виді, учні відносяться до конкретних груп, які мають певний окремий доступ до того чи іншого уроку / курсу, ці доступи можуть бути на конкретний період, а можуть бути доступні на весь час. Зручна система для відриття власної академії із зручною системою керування навчання. Зараз є чимало готових систем та це лише для економії, а де економія, там є багато недоліків.

 

Наша компанія DELTAWEB пропонує розробку власної системи навчання під вас та вашу академію, що дозволить керувати та налаштовувати її в рази швидше та легше. Для більш детальної інформації звертайтесь по контактній формі нижче або через дані для звязку в шапці сайту.

Замовити розробку CRM системи можна за телефоном +380931324753 або заповнити форму в низу сторінки.

Технології для використання

Backend framework:
Laravel
Frontend framework:
Vuejs , HTML+CSS+JS

Процесс реалізації послуги

 • 01
  Формуємо ідею
 • 02
  Плануємо бюджет
 • 03
  Прототип та дизайн
 • 04
  Верстка та програмування
 • 05
  Тестуємо та заливаємо на сервер
З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

Заповнити форму замовлення послуги в компанії DELTAWEB

Усі поля обовязкові до заповнення (ставимо ' - ' якщо немає потреби)

Персональна інформація
Інформація про компанію
Основна інформація про продукт
Основна інформація про проект
Дизайн та функціональна частина
Додаткова інформація