Інтернет-магазин

Маєте власну торгову марку або магазин? Чи ви просто любите продавати і вам здається, що без цього ви не можете знайти себе в житті, тоді дана послуга саме для вас. Інтернет магазин дає можливість продавати власні товари або товари ваших постачальників в мережі інтернет, що набуло та все ще набуває більшої популярності в суспільстві. Все організовано для зручності вашого клієнта, йому не потрібно йти та шукати магазин у свому місті або ж їхати в регіон щоб купити необхідне для себе адже тепер можна не виходячи з дому замовити та оплатити товар і отримати його з доставкою під власні двері. Інтеграція більшості платіжних систем, можливість ведення сайту на декількох мовах, вибір компанії по доставці товарів та інше.

Ви можете легко керувати списком клієнтів, замовлень та власним каталогом із зручної адміністративної панелі керування, що є велиим плюсом та зручністю для вас. Обробка замовлень та ведення статистики по продажам, а також можливість експортувати та імпортувати товари в каталог буквально за декілька кліків мишкою. Інтернет магазини зручний спосіб в реалізації бізнесу.

 

Наша компанія DELTAWEB може допомогти вам в цьому, ми займаємось розробкою інтернет магазинів різної складності, з особливим, унікальним дизайном та активною підтримкою з просуванні та маркетингу. Для детальної інформації звертайтесь по контактній формі нижче або через дані для звязку в шапці сайту.

Замовити розробку інтернет магазину можна за телефоном +380931324753 або заповнити форму в низу сторінки.

Технології для використання

Backend framework:
Laravel
Frontend framework:
React , Vuejs , HTML+CSS+JS

Процесс реалізації послуги

 • 01
  Формуємо ідею
 • 02
  Плануємо бюджет
 • 03
  Прототип та дизайн
 • 04
  Верстка та програмування
 • 05
  Тестуємо та заливаємо на сервер
З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

Заповнити форму замовлення послуги в компанії DELTAWEB

Усі поля обовязкові до заповнення (ставимо ' - ' якщо немає потреби)

Персональна інформація
Інформація про компанію
Основна інформація про продукт
Основна інформація про проект
Дизайн та функціональна частина
Додаткова інформація