Платформа страхових фірм

Платформа страхових фірм

Під платформою мається на увазі уся сукупність страховиків партнерів у вас на сайті, де з допомогою зовнішніх сервісів ви й отримуєте та надаєте інформацію своїм партнерам.

В загальному ви не страхова компанія, а виступаєте в якості посередника між страховиком та клієнтом при цьому надаєте повну інформацію і весь спектр послуг доступих партнерів.

Виглядає це приблизно так.

  • Підключаються зовнішні сервіси для взаємодії між вашим сайтом (платформою) та компанією страховиком.
  • Клієнт заповнює необхідні дані у вас в формі на платформі.
  • Форма через сервіси відправляється до компанії страховика і отримує вартість послуги, що показується у вас на сайті в результаті відправки форми.
  • В разі якщо клієнт підтверджує замовлення послуги, замовлення підтверджується як у вас так і у компанії страховика.

Це дуже зручна можливість надати людині широкий спектр компаній страховиків та послуг, можливість вибору найкращої (найвигідної) ціни або умов. Якщо у вас декілька партнерів, при заповненні форми, взаємодія із сервісом виконується одразу у всіх доступних компаній партнерів та отримуються результати від усіх, що дає можливість обрати необхідного страховика та замовити у нього послуги, знову ж таки через посередника - вас.

 

Наша компанія DELTAWEB допоможе вам в цьому, ми займаємось розробкою платформ страхових компаній, з гарантією унікального дизайну та допомоги у підтримці та адмініструванні. Для детальної інформації звертайтесь по контактній формі нижче або через дані для зв'язку в шапці сайту.

Технології для використання

Backend framework:

Laravel, Symfony, Lumen

Frontend framework:

Alpinejs + TailwindCSS, Vuejs, Reactjs

База даних:

MySQL, PostgreSQL, MongoDB

Процес співпраці

Налагоджені процеси реалізації


01
Формуємо ідею

З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

02
Плануємо бюджет

До планування бюджету також відносимо усі юридичні моменти, які обговорюємо, розписуємо та укладаємо в договір про співпрацю.

03
Прототип та дизайн

З ідеї, починаємо реалізовувати це в видиму область, для візуального ефекту та продумуємо усі елементи, які необхідні на наступному етапі

04
Верстка та програмування

Тепер основа, втілюємо візуальну частину в реальність, враховуючи побудову прототипу, формуємо скелет функціоналу та починаємо "посадку" верстки.

05
Тестуємо та заливаємо на сервер

Тестуємо, виправляємо недоврахування, якщо такі є, готуємо проект до запуску та заливаемо на сервер

Форма замовлення

Замовити послугу онлайн