Соціальна мережа

Соціальна мережа

Чи є у вас ідеї, щодо вдосконалення існуючих систем знайомства та спілкування? Можливо ви бажаєте націлитись на аудиторію лише вашої країни та надати можливість людям спілкуватися та знайомитися, ділитися фото та відео, обговорювати різні ситуації та моменти. Послуга націлена саме для вас.

  • Соціальні мережі надають максимально повні можливості переписуватися з друзями в режимі реального часу, знаходити людей з власного міста чи регіону чи країни, знайомитися з ними та спілкуватися.
  • Відеодзвінки, персональні та групові.
  • Створювати або вступати в існуючі спільноти та групи, де можна знайти людей із спільними думками.
  • Ділитися аудіо та відео файлами.
  • Створювати або грати флеш ігри.

Взагалі перелік можна продовжувати вічно, безкінечні можливості в ідеях та реалізації, тому це ідеальний старт якщо бажаєте об'єднувати людей.

 

Наша компанія DELTWEB допоможе вам в цьому, ми займаємось розробкою соціальних мереж, з гарантією унікального дизайну та допомоги у підтримці та адмініструванні. Для детальної інформації звертайтесь по контактній формі нижче або через дані для зв'язку в шапці сайту.

Технології для використання

Backend framework:

Laravel, Symfony

Frontend framework:

Alpinejs + TailwindCSS, Vuejs, Reactjs

База даних:

MySQL, PostgreSQL, MongoDB

Процес співпраці

Налагоджені процеси реалізації


01
Формуємо ідею

З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

02
Плануємо бюджет

До планування бюджету також відносимо усі юридичні моменти, які обговорюємо, розписуємо та укладаємо в договір про співпрацю.

03
Прототип та дизайн

З ідеї, починаємо реалізовувати це в видиму область, для візуального ефекту та продумуємо усі елементи, які необхідні на наступному етапі

04
Верстка та програмування

Тепер основа, втілюємо візуальну частину в реальність, враховуючи побудову прототипу, формуємо скелет функціоналу та починаємо "посадку" верстки.

05
Тестуємо та заливаємо на сервер

Тестуємо, виправляємо недоврахування, якщо такі є, готуємо проект до запуску та заливаемо на сервер

Форма замовлення

Замовити послугу онлайн