Торгова платформа [Галузева/Загальна]

  • Головна
  • arrow right
  • Торгова платформа [Галузева/Загальна]

Торгова платформа [Галузева/Загальна]

Торгові платформи бувають різними, конкретно поділяються на галузеві та загальні. Галузеві торгові площадки надають можливість розміщати та продавати товари конкретних категорій, наприклад. Площадка по продажі медичних інструментів, приладів співрацює лише з тими, хто продає це спорядженя, а площадка з будівельних приладів лище будівельні. В той же час загальна площадка може містити в собі і ті і інші категорії. Так власне, що ж таке торгова платформа? Це платформа, яка надає можливість, а саме послугу, по розміщенню у себе товарів різних виробників. Допустимо, людина володіє підприємством по виготовленню столів та стільців, має власний інтернет магазин де продає власну продукцію, та продажі зменшились, реклама себе не виправдала і маркетингова стратегія повністю знецінилась. Тепер, окрім продажу на власною сайті та в торгових точках, він може продавати свої товари у вас, щось на подобі оренди місця для продажу на ринку. Отже ви, надаєте послуги по розміщенню та продажі товарів у себе на площадці і маєте за це власний прибуток. Наша компанія DELTAWEB допоможе вам в цьому, ми займаємось розробкою торгових площадок, їх реалізацією та рекламою. Унікальний дизайн, професіональний підхід та повна розкрутка проекту дозволять втілити можливості в реальність. Для більш детальної інформації звертайтесь по контактній формі нижче або чере дані для звязку в шапці сайту.

Технології для використання

Backend framework:

Laravel, Symfony

Frontend framework:

Alpinejs + TailwindCSS

База даних:

MySQL, MongoDB

Процес співпраці

Налагоджені процеси реалізації


01
Формуємо ідею

З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

02
Плануємо бюджет

До планування бюджету також відносимо усі юридичні моменти, які обговорюємо, розписуємо та укладаємо в договір про співпрацю.

03
Прототип та дизайн

З ідеї, починаємо реалізовувати це в видиму область, для візуального ефекту та продумуємо усі елементи, які необхідні на наступному етапі

04
Верстка та програмування

Тепер основа, втілюємо візуальну частину в реальність, враховуючи побудову прототипу, формуємо скелет функціоналу та починаємо "посадку" верстки.

05
Тестуємо та заливаємо на сервер

Тестуємо, виправляємо недоврахування, якщо такі є, готуємо проект до запуску та заливаемо на сервер

Форма замовлення

Замовити послугу онлайн