Торгова платформа [Галузева/Загальна]

Торгові платформи бувають різними, конкретно поділяються на галузеві та загальні. Галузеві торгові площадки надають можливість розміщати та продавати товари конкретних категорій, наприклад. Площадка по продажі медичних інструментів, приладів співрацює лише з тими, хто продає це спорядженя, а площадка з будівельних приладів лище будівельні. В той же час загальна площадка може містити в собі і ті і інші категорії.

Так власне, що ж таке торгова платформа? Це платформа, яка надає можливість, а саме послугу, по розміщенню у себе товарів різних виробників. Допустимо, людина володіє підприємством по виготовленню столів та стільців, має власний інтернет магазин де продає власну продукцію, та продажі зменшились, реклама себе не виправдала і маркетингова стратегія повністю знецінилась. Тепер, окрім продажу на власною сайті та в торгових точках, він може продавати свої товари у вас, щось на подобі оренди місця для продажу на ринку. Отже ви, надаєте послуги по розміщенню та продажі товарів у себе на площадці і маєте за це власний прибуток.

 

Наша компанія DELTAWEB допоможе вам в цьому, ми займаємось розробкою торгових площадок, їх реалізацією та рекламою. Унікальний дизайн, професіональний підхід та повна розкрутка проекту дозволять втілити можливості в реальність. Для більш детальної інформації звертайтесь по контактній формі нижче або чере дані для звязку в шапці сайту.

Замовити розробку торгової платформи можна за телефоном +380931324753 або заповнити форму в низу сторінки.

Технології для використання

Backend framework:
Laravel , Symfony , Lumen
Frontend framework:
React

Процесс реалізації послуги

 • 01
  Формуємо ідею
 • 02
  Плануємо бюджет
 • 03
  Прототип та дизайн
 • 04
  Верстка та програмування
 • 05
  Тестуємо та заливаємо на сервер
З перших хвилин, ми детально приділяємо увагу різним моментам, щоб в майбутньому обійшлось без казусів. Формуємо ідею майбутнього проекту та обговорюємо з Вами

Заповнити форму замовлення послуги в компанії DELTAWEB

Усі поля обовязкові до заповнення (ставимо ' - ' якщо немає потреби)

Персональна інформація
Інформація про компанію
Основна інформація про продукт
Основна інформація про проект
Дизайн та функціональна частина
Додаткова інформація